Altınbaş’tan Alyans’a Yeni Bir Soluk…

Kategoriler: Alyans Modelleri

2011 Alyans Modelleri Altınbaş

“Spectra… Aşkın Büyülü Renkleri” Türk Mücevherat sektöründe farklı kategorilerde özgün koleksiyonlar oluşturarak birçok yeniliğe öncülük eden Altınbaş Mücevherat, alyans kategorisinde resimli alyans olarak da tanınan “Portre” Koleksiyonu’nun ardından şimdide “Spectra” adını verdiği yepyeni alyans koleksiyonu ile sektöre yenilik getiriyor…

Koleksiyonun adı, “gökkuşağının bütün renklerini kapsayan” anlamına gelen Spectra’dan ilham alarak oluşturuldu. Güncel moda ve trendler takip edilerek, leopar, yılan, zebra gibi doğada nadir bulunan özgün hayvanların derilerinden esinlenerek hazırlanmış desenler ve farklı renk alternatifli modellerden oluşan Spectra Koleksiyonu trendleri takip eden çiftlere kalite ve zarafeti bir arada sunuyor.

Ürünlerdeki doku ve desenler 14 ayar altının özel bir renklendirme tekniği ile işlemden geçirilmesi sonucu oluşturuluyor. Bu özel tekniğin gerek teknolojisi, gerekse tasarım zenginliği sunabilmesi açısından alyans kategorisinde bir devrim niteliği taşıdığı söylenebilir. Renk kalıcılığı öne çıkan ürünlerde zirkon taşlar kullanılıyor, fakat isteğe bağlı olarak pırlanta taşlarla da üretim yapılabiliyor.

Üstelik aynı desende kadın ve erkek için farklı renkleri uygulamak mümkün..

Bu da bayanlara kıyafet ve makyaj kombinelerine uygun zengin renk alternatifi oluşturmasına, alyans seçimini bayanlara bırakan beylere ise kendi beğendiği rengi seçebilme özgürlüğü sağlıyor..

Bu şık ve zarif ürünler parmağınızı yormayacak ağırlıkta, bütçenizi sarsmayacak fiyatlar ve cazip ödeme koşulları ile Altınbaş mağazalarında, özel tasarım kutusu ve sertifikası ile beraber sizlerin beğenisine sunulacak.

Altınbaş 2011 Alyans Modelleri Spectra Koleksiyonu

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *