Alternatif Gelin Başı Aksesuarları

vualet-modelleri

Duvak Yerine Vualet Kullanmaya Ne Dersiniz?

Gelinbaşı aksesuarı denince akla ilk gelen, gözümüzde canlandırdığımız, hayalini kurduğumuz gelinliğin duvağı oluyor. Duvak, gelinin ve gelinliğin en önemli simgelerinden biri. Alternatif gelinbaşı aksesuarlarından bir diğeri de gelinliğinizi tamamlayacak olan ve daha çok duvak kullanmayı tercih etmeyen gelinlerin gözdesi vualetler

Vualet fransızca “Kadın şapkalarına konulan ve yüzü örten tül” anlamını taşır.
Vualet , küçük şapkalara ya da keplere , ince, zarif tüller, değerli taşlar, kristaller, tüyler, boncuklar ve küçük çiçekler işlenerek gelin saçına, gelinliğe ve size zarafet ve cazibe katıyor.

Vualetleri sadece gelinbaşı olarak değil, nişanbaşı ya da çeşitli abiyelerle de kombine etmek mümkün.
Gelinliğinize uygun beyaz, ekru , bej renkte kumaş ve tüllerle noltaljiyi, nişan elbiselerinizde violet, bordo, mürdüm, kırmızı, fuşya, pembe ve mor gibi sıcak renklerle kış aşklarınızın sembolü olan romantizmi, lacivert, mavi, yeşil renklerle ve küçük çiçekler kullanarak Kır düğünlerinde ya da bahçede yapılan nişan seremonilerinde doğaya olan hayranlığı vualetlerle yansıtabilirsiniz.
Duvaksız gelin olmaz mantığından çok, kişiye özel, klasik duruşlarla yeni trendler bütünlenerek sade bir gelin ve gelinlik şıklığını, nostaljiyi ve romantizmi bu küçük duvağın ardında buğulu bakışlarla ve elegant bir imajla siz temsil edebilirsiniz.

vualet

vualet

vualet

vualet

vualet

vualet

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *