AKILLARDA KALAN GÖRKEMLİ DÜĞÜNLER

Kategoriler: Düğün

ozendiren_dugunler

Her yaptıkları olay, yedikleri içtikleri bile haber olan yıldızlar dünyasında da düğün telaşı yaşandı. İlişkilerin pamuk ipliğine bağlı olduğu, kısa ömürlü beraberliklerin otomatiğe bağlandığı Hollywood`da yaşanan  muhteşem düğünlerden size örnekler sunuyoruz.

Seksi popçu Britney Spears ile yakışıklı aktör Kevin Costner`ın da sevdiklerine kavuştuğu 2004, evliliğin yeniden yükselen bir değer haline geldiğini gözler önüne serdi. Britney, 27 kişilik bir törenle dünyaevine girerken, Kevin Costner, Billy Joel ve Tori Spelling ise mutluluklarını daha geniş bir davetli kitlesiyle paylaştı. Bu dört düğünün ortak noktası ise gösteriş ve lüksün ön planda olmasıydı!

KEVIN COSTNER CHRISTINE BAUMGARTNERKEVIN COSTNER CHRISTINE BAUMGARTNER 50 yaşındaki Kevin Costner ile 30 yaşındaki el çantası tasarımcısı Christine Baumgartner, 25 Eylül 2004`te, Costner`ın Aspen`deki 165 dönümlük çiftliğinde evlendi. 320 kişilik davetli listesinde Bruce Willis, Don Johnson gibi ünlülerle Costner`ın önceki evliliklerinden olan çocukları da bulunuyordu. Costner`e Oscar kazandıran `Kurtlarla Dans` filminin müziğiyle başlayan törende gösteriş ön plandaydı. Çiftin 4 gün 4 gece süren düğünlerinde, masalar ortanca ve güllerle süslendi. Geyik eti, dana fileto, levrek ve salatanın ikram edildiği törenin yapıldığı çadır ise Japon akasyalarıyla dekore edildi. Kevin Costner, Ralph Lauren damatlığı içinde çok yakışıklıydı.

BILLY JOEL- KATIE LEE Ünlü rock şarkıcısı Billy Joel de 2004`te muradına erenler arasındaydı. 2 EkimBILLY JOEL- KATIE LEE 2004`te New York`taki malikanesinde Katie Lee ile evlenen Billy Joel, o gece 90 dakikalık bir de konser verdi. 220 davetlinin katıldığı törenin mönüsünü ise aslında bir yemek uzmanı olan Katie Lee hazırladı. İtalyan köy şölenlerini anımsatan masalarda konuklara birbirinden lezzetli yemekler ikram edildi. Gelinlik Oscar de la Renta imzasını taşırken Billy Joel Ralph Lauren marka bir smokin giydi.

TORI SPELLING CHARLES SHANIANTORI SPELLING CHARLES SHANIAN Hollywood`un ünlü yapımcılarından Aaron Spelling`in kızı Tori ile Charles Shanian`ın düğünü, Spellingler`in Hollywood`daki malikanesinin bahçesinde yapılmış. 2001 yılında birlikte rol aldıkları `Maybe Baby, It`s You` adlı filmin çekimleri sırasında birbirlerine aşık olan çiftin düğününe 350 kişi katıldı. Şampanya, nane likörü ve misket limonlu içkilerle başlayan gece; beyaz ipekten yapılmış düğün çadırında devam ederken eğlence tavana vurdu!

BRITNEY SPEARS KEVIN FEDERLINE Seksi popçu Britney ile Kevin Federline, geçtiğimiz eylül ayında,BRITNEY SPEARS KEVIN FEDERLINE sadece 27 kişinin katıldığı bir törenle evlendi. Her zaman göz önünde olmayı seven Spears`in California`daki düğünü herkesi şaşırtan bir gizlilik içinde gerçekleştirildi. Britney, İtalyan ipeğinden yapılmış askısız gelinliği, uzun duvağı ve Rossi marka sandaletleriyle göz kamaştırırken, Kevin Federline de siyah smokin içinde damatlığın tadını çıkardı. Kristal avizeler ve kırmızı güllerle süslenmiş bir çadırda, konuklara beyaz çikolatadan yapılan, gül ve inci motifleriyle süslenmiş düğün pastası ile kırmızı şarap sunuldu.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *