Akay By Banu Güven 2013 Gelinlik Modelleri

Kategoriler: Gelinlik Modelleri

Akay By Banu Güven 2013

Akay By Banu Güven 2013

Türkiye’nin gelinlik devi Akay ve gelinlik tasarımcısı Banu Güven, Akay By Banu Güven olarak 2013 sezonuna merhaba dedi.

Akay’ın bünyesinde Akay’ın klasik çizgisinin dışında daha özgün tasarımlarla farklılık isteyen gelinlere hitap etmek üzere bir araya gelen Akay Gelinlik ve Banu Güven gelinleri hem şaşırtmayı hem de mutlu etmeyi başarıyor.

Akay By Banu Güven 2013

Renkte, modelde, kumaşta ve aksesuarlarda kalıpların dışına çıkıp şaşırtmak adına kemer yerine halat, geleneksel işlemeler yerine simli tüller, gelinliğin üzerine takılan korseler gibi yeni yeni icatlar arayışında olan Banu Güven, Akay Gelinlik çatısı altında yeni tasarımlarına imzasını atıyor. Kişiye özel çalışmaları ile dikkat çeken Banu Güven, Akay Gelinlik ile birlikte  daha iyisine daha güzeline ulaşmayı hedefliyor.

Akay By Banu Güven 2013

Akay By Banu Güven 2013 koleksiyonunda bulunan birbirinden çarpıcı gelinlikler; kadınların özgür ruhunu hissettirecek, rahat ve bunun yanında şıklığın tüm asaletini yansıtacak özgün modellerden oluşuyor. Akay By Banu Güven kusursuz olmak isteyen gelin adaylarına inanılmaz bir fırsat sunuyor.

Akay By Banu Güven 2013

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *