Adler Takı Koleksiyonu

Büyüleyici Mücevherler

Mücevher sonsuzluğun, gücün ve rüyaların sembolüdür. Büyüleyicidir. Estetiğin ötesinde pek çok şeyi sembolize eder. Dönemlere, farklı kültürlere ve farklı inançlara göre insanın dünyaya bakış açısını anlatır. Dünya tarihinin henüz başlarında bile, insan kendisini süslemek amacıyla deniz kabuklarını, tohumları ve taşları toplamış.

Değerli taşların göz kamaştıran ışıltısı, iyilik getiren efsanevi taşların cazibesi büyüler. Özel mücevherlerin tasarımı büyük bir tutku ve aşk ile yapılır çünkü bu şekilde yaratılan mücevherler diğerlerinden ayrılır. Onların enerjisini hissedersiniz. Sonuçta mücevhercilik bir bilgi birikiminin sonucudur. Taşın değeri değildir ona ruh katan; tasarımının orijinalliği anlattığı hikayedir onu yaşatacak olan.

Dünyanın en iyi mücevherleri Adler’e ait. Mücevher dünyasına aşiyan olan gözler tarafından; altında Adler logosu olmasa bile tanınacak kadar özgün. Lüks markaların aksine sadece tasarımlarıyla değil reklamlarıyla da kendini farklı konumlandıran Adler‘in yeni koleksiyonu…

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *