Abiye Saç Modelleri

Düğün, nişan, nikal, söz kına derken bir çok özel günde bayanların önemli problemlerinden birisi de saç modelidir. Model ve tarz konusunda karar veremiyorsanız size birkaç önerimiz olacak.

Düğün sahipleri, gelin ve dağmat yakınlarını da ilgilendiren bu konu hakkında araştırdık ve sizin için ideal modelleri bulduk. Topuz, dağınık modeller, kıvırcık yada fön hangisini istediğinize öncelikle karar vermelisiniz.

TOPUZ
Topuz genellikle yüz hatlarına, cildine sonsuz güvenmekten geçer. Çünkü yüzü ön plana çıkaran bir modeldir. Orta yaş ve üzeri için hafif dağınık topuzları tavsiye edebiliriz. Gençler ise daha gergin ve sıkı topuzları kullanırlarsa daha uygun olacaktır.

BUKLELER
Bukle saçlar hemen hemen her yüze giden bir saç şeklidir ve çok sevimli bir hava yaratır. Ayrıca her yaş grubunda rahatlıkla kullanılan model yaz aylarında yada ilk bahar aylarında çok daha sevimli ve şık duruyor.

KIVIRCIK
Kıvırcık saçlar küçük ve uzun suratlarda çok daha hoş duran bir modeldir. İddalı olduğu için genellikle genç kızlar daha sık kullanır. Tavsiyemiz kıvırcık saç düşündüğünüzde saç renginizi biraz açık tonlarda örneğin açık kestane tonlarında ve hafif ışıltılı gölgelerle kullanırsanız kendini daha gösteren bir model olabilir.

FÖN
Fön artık vazgeçilmez bir uygulamadır. Günlük yaşamdada kullandığımız fön özel günlerde de vazgeçilmezler arasında. Geniş veya yuvarlak yüzlerde kullanıldığında daha uzun bir hava veriyor.

gelindamat_40

dalgali_bukleli_sacmodelleri1

bukle_sac_modeli_5

3286

2 Yorum Bulunuyor

  • 30 Mart 2010 | Permalink |

    bunlar abiyemişimdi

  • 14 Ağustos 2011 | Permalink |

    Bu görseller arasında bence engüzeli en üstte olan topuz modeli

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *