5-5′lik Düğün İçin Öneriler!

Düğün Tüyoları

İşte düğün gününüzü mükemmel kılacak 5 önemli detayı sıralıyoruz…

  1. Mini Kek Kalıpları
   Bu sevimli porselen kek kalıpları, renkli kapaklarıyla çok şirin duruyor. Düğün hazırlıklarında sizi yalnız bırakmayan düğün günü tüm detayları sizin için düşünüp, kusursuz bir düğün olması için çalışan arkadaşlarınıza ufak ama güzel ve kullanışlı bu kek kalıplarını hediye edebilirsiniz.

  1. Anı Defteri
   Hayatta bir kere yaşamayı arzuladığınız bu günün anısını tutmak istemez misiniz? Bir hatıra defteri ve şık bir kalem alın. Bu uzunca beyaz tüylü bir kalem de olabilir. Bu fikir davetlilerinde çok hoşuna gidecektir. Düşüncelerini, temennilerini yazarken onlar keyif alacak, okurkende siz…

  1. Benim Pastam
   “Pastan kaç katlı olsun, meyveli mi yoksa çikolatalı mı olsun?” sorularına ek olarak “bizim düğünümüze özel olsun” da diyorsanız meyveler ya da çikolatalar dışında pastanızı farklı objelerle süsleyebilirsiniz. Düğün mekanına, dekorasyonun konseptine uygun, renk ve modellerde seçilmiş objeler, “pastam gösterişli olsun” diyenlerin tercihi olabilir.

    

  2. Çiçeksiz Gelin Olmaz
   Bazı gelinler çiçeği, gelini klasikleştiren bir parça olarak görebilir. Onlara göre modern, trendleri takib eden bir gelin, ucundan kudeleler sarkan bir çiçek tutmaz. Siz de böyle mi düşünüyorsunuz? Peki çiçeğinizi yakalamak için sıraya giren bekar arkadaşlarınıza ne atacaksınız? İstar canlı ister yapma çiçek olsun elinizde sizi tam bir gelin yapan buketiniz mutlaka olsun.

 1. Farklı Lezzetler
  Düğün pastasının cheese kekten yapılanı olur mu? Siz istedikten sonra neden olmasın! Konuklar ilk gördüklerinde sıradan, kremalı bir pasta sandıkları cheese kekkinizi yiyince çok şaşıracaklar. Düğün gününden akıllarda kalan en güzel şey de, bu farklı lezzetteki düğün pastanız olacak. Her yerde konuşulacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *