2014 Gelin Çiçeği Modası

Kategoriler: Gelin El Çiçeği

2014 Gelin Çiçeği Modası

Gelin Çiçeği Modasında Yok Yok

2014’de gelin çiçekleri hem daha modern hem daha yenilikçi hem de sıra dışı. Düğün modasını yakından takip gelin adayları; gelinlikten ayakkabıya, duvaktan çiçeğe kadar ne varsa her şeyin en güzelini, en özelini kendisi için hayal ediyor. 2014 gelin çiçeği modasında ise yok yok. Tavus kuşu tüyleri, ayçiçekleri, meyveler, kelebekler, özel tasarım taşlar…

2014 Gelin Çiçeği Modası (2)

Her gelin özeldir. Baştan aşağıya her aksesuarı her parçası ayrı bir özen ister. Bu yüzden büyük günde her şey gibi çiçeğinizinde kendinize özel olmasını istiyorsanız rozetler, yaka iğneleri, küpeler, taşlar, broşlar ve daha birçok materyali kullanarak hiç görüşmemiş bir çiçek buketine sahip olabilirsiniz.

Büyük günü içinizde kelebekler gibi kıpır kıpır eden bir heyecanla beklerken bunu gelin çiçeğinizi süsleyen kelebeklerle dışa vurabilirsiniz.

Bereketin sembolü sayılan ayçiçeğinden yapılmış bir gelin buketi ile düğüne ve sonrasında ki hayatınıza şans ve bereket getirebilirsiniz.

Tavus kuşunun asaletini ve renk cümbüşünü düğününüze taşımaya ne dersiniz? Tavus kuşu tüyü görünümlü yapay çiçekleri tercih ederek bu asalet ve cümbüşü gelin buketinizle ayrıca yaşayabilirsiniz .

Farklılığın sınırlarını zorlamak için meyvelerden bir gelin buketi tasarlayabilirsiniz, buna çam ağacının meyvesi olan kozalaklar da dahil. Elma, portakal gibi meyvelerle iştah açıcı bir buket tercih ederek herkesi şaşırtabilirsiniz.

2014 Gelin Çiçeği Modası (3)

1 Yorum Bulunuyor

  • fatma bektas
    24 Temmuz 2013 | Permalink |

    Merhabalar ben tasli gelin buketi yapdirmak istiyorum bana mail adresimden acil ulasirmisiniz!!! Tskleree

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *