2014 Düğünlerinde Sağlık Var!

2014-Düğünlerinde-Sağlık-Var!

Renkli ve Sağlıklı Düğünler

2014 düğünlerinde şimdiye kadar pek alışık olmadığımız türden pastalar ve masa süslemeleri ile karşılaşacağız. Çiçeklerle süslenen masalar yerini meyvelerin görsel şölenine bırakacak. Ya pastalar… Meyvelisi, çikolatalısı düğünü tatlandırıyorken peynirli pastalar(!) düğünlere sağlık katacak.

2014 Düğünlerinde Sağlık Var!

Meyve ile Süslenen Masalar

Düğünlerde mekanın, masaların ve küçük detayların süslenmesi için en çok çiçeklerden destek alınır. Fakat 2014’te çiçekler yalnız kalmayacak gibi duruyor. Biraz fark yaratmak ve alışılmışın dışına çıkmak için düğün organizasyonunda süsleme sanatına giriş dersini almanızı öneririz. Elbette bu işin şakası ama çiçeklerin yanında meyveler son derece orijinal bir görüntü sergiliyor. Centerpiece olarak kullanılan düğün organizasyon malzemeleri taze meyvelerle buluşunca masalara renk katıyor, davetlilere ikram edilmek üzere hazırlanmış mandalinalar aynı zamanda bir çiçek bahçesini anımsatıyor.

2014 Düğünlerinde Sağlık Var!

Peynirden Pastalar

Belki ufaklıklar üzerinde biraz hayal kırıklığı yaratabilir ama bu seçim gerçekten çok “cool” olacak. 2014 düğün pastalarından çok meyveler ve kuru yemişlerle süslenmiş peynir kulelerinin yılı olacak. Davetlilerinizin tercih edebileceği türlerden hazırlanacak şık bir peynir kulesi düğün süresince fotoğraf karelerinde yerini alacak. Üstelik gece boyunca atıştırmak ve yeni tadımlar yapmak isteyen herkes bu farklı seçime bayılacak.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *