2013 Yılının Gelinlik Trendleri

Kategoriler: Gelinlik Modelleri

2013-gelinlik-trendleri

2013 Gelinlik Modelleri ve Renkleri

2013 yılında evlilik planları ve hazırlığı içinde olan gelin adayları,  gelinlik modelleri ve renkleri neler diye merak ediyor musunuz?

Gelinlikte trend, modeller dışında renklerde de kendini gösteriyor. İstisnai ve sıra dışı olmak isteyen cesur gelinler için uçuk pembe, saten ve tül kumaşlarda buz mavisi, güvercin grisi, şeftali rengi, kırmızı ve bordonun tonlarında pastel renkler oldukça iddialı görünüyor. Sadeliğe hareket katan danteller, fiyonk, kurdele ve çiçek detayları ile kombine edilen gelinlik modelleri, vintage modasını anımsatan kısa kollu gelinlikler, peplum, ışıltı saçan minik kristaller, kısa etekli gelinlikler 2013 gelinlik koleksiyonlarında oldukça dikkat çekici. Ayrıca  kırmızı renkte gelinlikler farklı olmak isteyen  cesur gelinlere, yenilikçi ve eşsiz olma ayrıcalığını sunuyor.

2013 yılında gelinliklerde daha çılgın, özgür ve cesur stiller göze çarpıyor. Fakat, trend ne olursa olsun, özellikle bahar ve yaz aylarında aynı derecede heyecan verici ve geleneksel gelinlik modelleri yerini koruyacağa benziyor.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *