2013 Yaz Düğünleri İçin Ayakkabı Modelleri

Kategoriler: Gelin Ayakkabısı

2013 Yaz Düğünleri İçin Ayakkabı Modelleri

2013 Yaz Düğünleri İçin Ayakkabı Modelleri

Yaz düğün sezonu daha henüz açılmadı ama hazırlıklar çoktan başladı ve tam gaz devam ediyor. Gelinler için bazen büyük bir kaosa dönüşebilen ayakkabı alışverişi için birbirinden güzel modeller derledik. Topuklu ayakkabılar, sandaletler, babetler ve platformlar…

Hayatınızın en önemli gününe hazırlanırken en küçük detayından en büyüğüne kadar her şeyin mükemmel olmasını istersiniz. O gün hataya yer yoktur, en azından öyle olmasını umarsınız. İşte böylesine özel ve güzel bir günde ayakkabı seçimi çok önemlidir.

2013 Yaz Düğünleri İçin Ayakkabı Modelleri

Gelin ayakkabısı öncelikle rahat olmalıdır. Uzun saatler boyu ayakta kalacağınız düşünülürse, ayakkabınızı seçerken dar olmamasına ve parmaklarınızın ayakkabı burnuna dayanmamasına dikkat edin. Bunun için yaz düğünlerinde kullanabileceğiniz babet ve parmak arası sandaletler hem ideal hem de çok şık.

Gelinliğin altına topuklu ayakkabı giymek zorunluluk değil ama topuklu ayakkabının verdiği havayı başka hiçbir model veremez. O yüzden baştan topuklu giyip, gecenin ilerleyen saatlerinde yanınızda getirdiğiniz düz bir ayakkabıyla değişiklik yapabilirsiniz. Zaten yüksek ihtimalle ayaklarınız da şişecektir, topukluları çıkarıp spor bir ayakkabı ya da babet giyebilirsiniz. Artık bir çok gelin öyle yapıyor.

2013 Yaz Düğünleri İçin Ayakkabı Modelleri

Topuklular içinde en sağlıklıları, önü açık modeller ve rahatlığı garanti altına alan platform tabanlar yaz düğünlerinin ayakkabı modelini belirlemede ön planda.

Gelin ayakkabılarının en klasik rengi beyazdır ama son zamanlarda bu gelenekçi alışkanlık da kırıldı. Şimdi beyaz gelinliklerin altına lame, krem veya fildişi gelinliklerin altına dore taşlı veya taşsız ayakkabılar da giyiliyor.

2013 Yaz Düğünleri İçin Ayakkabı Modelleri

1 Yorum Bulunuyor

  • Sümbül Aker
    07 Mart 2013 | Permalink |

    Merhabalar,

    Ayakkabaliri cok begendim acaba nerden siparis edebilirim?

    Saygilarimla

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *