2013 Gelinlik Modasında Neler Var?

Kategoriler: Gelinlik Modelleri

gelinlik-modası-2013

Çiçekler, Drapeler, Danteller…

O en güzel gününüzde tabi ki de en güzel siz olmalısınız. Peki bu yılın gelinlik modasında neler var? Hangi gelinlikle hangi takıyı takmalı, nasıl kombin yapmalı?

Abartıyı sevmeyen bir gelin iseniz, gelinliğinizin illa kalabalık olmasına gerek yok, şık bir kıyafetten de gelinlik olabilir elbette. Bir omzunuzu açık bırakıp diğer omuzdan bele kadar inen, keskin drapelerden oluşan bir kıyafet size sofistike bir seksilik katabilir. Bir de bu kıyafeti altın mücevherle tamamlarsanız şıklığınıza şıklık katarsınız.

Köpük görünümlü katmanlardan oluşan bir gelinlik düğününüze eğlence katabileceği gibi tarzınızı açık bir şekilde ortaya koymanın en güzel yolu da olabilir. Uzun ya da kısa olması hiç fark etmez, tercih, sizin ancak kıyafetinizle uygun bir ayakkabı, çanta ve saç aksesuarları kullanmayı sakın unutmayın.

Vintage, elbiselere her zaman sofistike bir havaya sokmasının yanı sıra sanki güzelliği daha bir ön plana çıkarır. Yumuşak bir kumaştan oluşan elbisenizin üzerine dantel detayları ekletebilir, kıyafetinizi dantel bir ayakkabı ya da çantayla kombinleyebilirsiniz. Aksesuar olarak inci ya da küçük kristallerden oluşan çiçekli takıları tercih edebilirsiniz.

Kocaman çiçekler bu sezonun en iddialı trendlerinden. Büyük çiçek figüründen oluşan bir korseyi kıyafetinizle bütünleştirerek modern bir görüntü elde edebilirsiniz. Bu kombinasyonda kullanacağınız mücevherler küçük ve zarif olmalı. Yine de kombinasyona en çok yakışacak olan en güzel aksesuar, saçınıza takacağınız canlı bir çiçek olacaktır.

gelinlik-modası

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *