2013 Gelin Topuzu ve Aksesuarları

2013 Gelin Topuzu ve Aksesuarları

Topuzun Asil Duruşunu Sevmeyen Gelin Var mı?

Gelin adayları, topuzu asil duruşundan dolayı tercih ederler. Gerçekten de uzman ellerde, duvak ve aksesuarlarla yapılan topuz, gelinlikle birlikte muhteşem bir görünüm ortaya çıkarır.

Topuz yüz şekline göre yapıldığında daha hoş daha asil bir görüntüye kavuşturur. İnce küçük yüzlü gelinlerde topuzlar gergin ve sıkı yerine bombeli ve gevşek olmalıdır. Toplu, yuvarlak yüzlü gelinlerde ise yüzü ince göstermek için yüze yanlardan ve kulak arkasından saçlar çıkarılmalıdır. Yandan düşürülen saçlar veya arzu ederseniz gevşek bukleler yüzü daha ince gösterecektir.

Bütün gelinlerin saçlarında az da olsa gölge ve ya balyaj, görünümü daha hoş yapmaktadır. Çünkü taranan topuzda iki renkli saclar figürleri daha iddialı ve çarpıcı gösterir. Yuvarlak ve bombeli alınlı gelinlerde yüzü açıkta bırakmak çok elegan bir hava yaratır. İspanyol topuzları büyük çiçeklerle bu tip gelin adayları için idealdir. Düz alınlı hanımlarda alın bölgesinde bir bombe yaratmak veya kaşlara doğru düşük yapışık nostalji saclar klası arttırır.

2013 Gelin Topuzu ve Aksesuarları

Gelinliğin modeli, düğünün teması, mekânı bile sac modelinizde belirleyici olmaktadır. Örneğin tekne düğünü veya deniz kenarında bir mekânı tercih ediyorsanız rüzgardan saçınızın bozulmaması ve fotoğraf çekilirken sıkıntı yaratmaması acısından sıkı
topuzları tercih edebilirsiniz. Kır düğünü yapıyorsanız gevşek veya dağınık topuzlar, maşalı, dalgalı saclar çok romantik ve ortama uygun modeller olacaktır.

Yaz gelinleri ise taze çiçeklerle bezenmiş bir topuz  yaptırabilir. Arzu ederseniz birbirinden güzel sac aksesuarlarından birini de seçebilirsiniz. Canlı çiçekler, taşlı, incili taçlar veya küçük tüylü çiçekli tokalar. . . Duvağa da takılabilen bu sac aksesuarları ile büyüleyici görüntünüzü tamamlayarak  güzelliğinize güzellik katabilirsiniz.

2013 Gelin Topuzu ve Aksesuarları

 

 

 

 

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *