2013 Gelin Makyajı Trendleri

Kategoriler: Gelin Makyajı

Gelin Makyajı

Gelin Makyajı Etkileyici Olmalı

Bu yıl gelin makyajlarında feminen görüntüyü desteklemek için gözler için takma kirpikler, dudak içinse mercan rengi ruj öneriyoruz. Bunları ortaya çıkaracak fondötenin ise hafif ama kapatıcı olması gerekiyor. Özellikle leylak tonlarındaki toz farlar yılın renkleri arasında.

Gelin makyajı bilinenin aksine çarpıcı ve bir o kadar da etkileyici olmalı. Bunun yanında özellikle göz makyajı belirgin olmalı ama kastımız koyu renk değil. Özellikle hangi renk uygulanmışsa o renk net ve belirgin olmalı.

Gelin makyajıprova yapılmadan olmaz. Çünkü gelin adayı zaten o günlerde bir kararsızlık aşamasındadır. Hangisi daha güzel sorusunu en çok bu aşamada kendine ve çevresine sorar. Bu nedenle makyajın belirlenmesi önemlidir. Aksi takdirde yapılan makyajın silinip tekrar yapılması yüze zarar verebilir. Provayı yapmak için önerilen tarih düğün gününden bir hafta öncesidir.

Bir gelin, makyaj yapılırken öncelikle kendini doğru ellere teslim ettiğinden emin olmalı, bu nedenle kesinlikle prova yaptırmalı. Bunun yanında kullanılacak malzemenin kalitesi de çok önemli çünkü yapılacak makyajın kalitesini belirleyen en önemli unsurlardan bir tanesi budur. Makyajın kalitesi, uygulama yapılacak kişinin cilt kalitesiyle doğru orantılıdır. Gelin adayımız kesinlikle en az bir hafta öncesinden cilt bakımı yaptırarak kendini ve cildini gelin makyajıiçin hazırlamalıdır.

Gelin Makyajı

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *