2013 Evlilik Fuarı Lütfi Kırdar Kongre Salonu’nda

Evlilik Fuarı

2013’de Evlenecekler Haydi Fuara!

Evlilik Dünyası 2013 evlenecek çiftlere yol göstermeye devam edecek.

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı ile İstanbul Kongre Merkezi Salonlarında 11-13 Ocak 2013 tarihleri arasında 11. Kez düzenlenecek olan Evlilik Dünyası, çok daha büyük bir alanda ve daha fazla firmanın katılımıyla gerçekleşecek.

Bu güne kadar Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen ve 350.000’den fazla çifte evlilik sürecinde rehberlik eden Evlilik Dünyası, önümüzdeki yıl İstanbul Kongre Merkezi salonunu da ekleyerek toplam fuar alanını 8,500 m2’den 25.000 m2’ye çıkardı.

Gelinlikten davetiyeye, ayakkabıdan pastaya, düğün mekânından organizasyona kadar farklı iş kollarından temsilcileri bir araya getirerek ziyaretçisine güvenli ve avantajlı alışveriş yapma imkânı sunan fuar, 2013 yılında fuar alanının da büyümesiyle sadece düğün gününe yönelik firmaları değil, ev hazırlığı sürecinde ihtiyaç duyulabilecek firmaları da ziyaretçiyle buluşturarak evlenecek çiftlerin hayatlarını daha da kolaylaştırmayı hedeflemekte.

3 gün sürecek organizasyonda ziyaretçi çiftler aradıkları tüm materyalleri bir arada bulabilecekler, fiyat karşılaştırması yapabilecekler, yeni trendleri takip edebilecekler ve fuara özel çeşitli kampanyalardan yararlanabilecekler.

10 yıldır evlenecek çiftlerle sektör profesyonellerini buluşturan Evlilik Dünyası, 1 milyar TL’ nin üzerinde ticari hacim yaratmakta. Her yıl ortalama 50.000 evlenecek adayı ağırlayan Evlilik Dünyası, ünlü isimlerin tasarımlarından oluşan büyük defilelerle basının yoğun ilgisini görmekte ve her yıl büyümeye devam etmektedir.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *