2013 Düğün Teması Önerileri

Kategoriler: Düğün

Düğün-Tema-Önerileri

2013’ün Gözde Düğün Tema Örnekleri

Nasıl bir düğün hayal ediyorsunuz? Düğün temasını belirlemek sizin elinizde. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi düşünenler için parti teması birebir. Eskiye özlem duyanlara vintage ya da Osmanlı, rengarenk kişiliğe sahip gelin ve damat adaylarına onlar gibi renkli bir konsept, deniz tutkunlarına da yaz mevsiminin gözde düğün teması sahil düğünü….Tek yapmanız gereken düğününüze bir tema seçmek ve bu temayı düğün organizasyon firmasıyla paylaşmak. Tabi biraz da hayal gücünüzü zorlamak. İşte bizim en beğendiğimiz temalar…

Düğün Tema Önerileri

Düğünüz, hayatınız boyunca vereceğiniz belki de en büyük parti! O zaman neden bu partiyi en ince ayrıntısına kadar değerlendirmiyorsunuz? Haydi ışıklar yansın, müzik başlasın, ve bu partinin heyecanı son damlasına kadar yaşansın. Düğün davetiyesinden düğün mekanının dekorasyonuna kadar her şey bu unutulmaz partinin bir parçası olsun.

Düğün Tema Önerileri

Eski güzeldir, diye düşünüyor; anneannenizin düğün fotoğraflarına dalıp gidiyor musunuz? Yalnız değilsiniz. Son yıllarda gittikçe daha fazla gelin vintage temalı düğünleri tercih ediyor. Tek yapmanız gereken düğün organizatörünüze bu isteğinizden bahsetmek. Düğününüzü 50’lerden kalma bir Hollywood filmine dönüştürmek için gerekli olan herşeyi bulmanıza yardımcı olacak. Bir diğer yardımcı da aile yadigarlarının durduğu sandıklar. O sandıklardan vintage bir gelin eldiveni ya da bir dizi inci kolye bulmanız işten bile değil.

Düğün Tema Önerileri

Renklerle coşuyor, tepeden tırnağa renklere bürünmeyi seviyor musunuz? Şanslısınız çünkü neon renkler son yıllarda moda sahnesinde başrolü oynuyor. Çingene pembesi bir nikah davetiyesi mi, neden olmasın? Peki yeşil gelin kuşağınızla takım yeşil topuklu ayakkabılar mı? Harika fikir! Tema seçiminiz renkler olunca, yapılacaklarda sınır yok. İster tüm temanız tek bir rengin farklı tonlarıyla çeşitlensin, isteseniz gök kuşağının tüm renkleri düğününüze gelsin.

Düğün Tema Önerileri

Yaza aşık, denize vurgun, kumlarla mutlu, güneşle yaşadığını hisseden; aklı deniz kenarında kalan gelinler…Engin maviliklerin kendisi olmasa da renkleri ve sembolleri düğününüzde size eşlik etsin. Mavi-beyaz mekan dekorasyonunuz minik deniz yıldızları, çakıl taşları, deniz kabuklarıyla süslensin. Peçeteleriniz minik halatlarla, gemici düğümleriyle düğümlensin.

Düğün Tema Önerileri

İçinizde yaşayan küçük Hürrem’i sevindirmek mi istiyorsunuz? Öyleyse durmayın, Osmanlı temalı bir düğün tasarlamaya hemen başlayın! Ferman şeklinde davetiyeler, şaşaalı kına gecesi kostümleri, altın kaplama masa düzenlemeleri ilk akla gelenler…Düğün mekanı olarak seçeceğiniz tarihi bir mekanda, otantik bir düğün dekorasyonu eşliğinde kendiniz tarihin tozlu sayfalarından çıkmış bir sultan gibi hissetmek için ihtiyacınız olan tek şey düğün organizasyon firmanıza bu isteğinizden söz etmek.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *