2012 Gelinlik Modasında Neler Var?

Kategoriler: Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modelini Gelinlik Modası mı Belirler?

Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla beraber düğünler ve ideal gelinliği bulma hazırlıkları başladı.
2012 gelinlik trendleri neler? Bu senenin modası olan modeller sizin tarzınızı yansıtıyor mu?

Bu sezonun tartışmasız modası pileli gelinlikler! Pilenin işlenişi gelinliği hareketlendirip, modelin havasını bütünüyle değiştirebiliyor.

İnce belli gelinler için 1950′lerin kum saati görüntüsü yeniden revaçta!

Bir kaç senedir görmeye alıştığımız asimetrik etekler, gelinler tarafından çok tercih edildiği için bu sene de gündemde.

Çiçekler, 2012 de tüm moda sektörüne etki ettikleri gibi gelinliklerde de yerlerini aldılar feminen görüntüleriyle! Eteği, üst kısmı tamamen çiçeklerle kaplı modeller olsun, ya da çiçek aksesuarları gelinlikler de gözde modeller arasında!

Gelinlikte tercih edilen renk genellikle beyaz, kırık beyaz ve krem renk tonudur. Fakat gelinlik modasının hızla ilerlemesiyle oldukça romantik renk ve modellerde değişik gelinliklerde artık tercih edilmektedir. Koyu krem- sütlü kahve rengi tonları  çok özel ve trend.

 

Bu yıl gelinlik modasında en çok öne çıkan modellerden biri de fiyonklu kemerleri olan gelinlikler. En ünlü gelinlik markalarının koleksiyonlarında çok farklı ve yaratıcı modeller görmek mümkün.

Boncuksuz kullanılsa çok sade olabilecek bir gelinliğin üzeri yüzlerce/binlerce parlak boncuk veya svarowski taşlarla kaplanarak göz alan görkemli modeller hazırlanıyor.

Straplez (askısız) gelinliklerle rahat edemeyenlerdenseniz, bu yıl sizin seneniz. Gelinlikte kollu ve askılı modeller çeşitli alternatifleriyle yeniden moda…

Çok düzgün fiziği olan gelin adaylarının tercih edebileceği uçuşan Yunan Tanrıça gelinlikleri sezonun en iddialı tarzı!

Siz de çocukluğundan beri Disney prenseslere özenen tarzı sevdiyseniz, 2012′de balo modellerinin yeniden moda olduğunu duymaktan memnun olacaksınız! Romantik ve çok moda!

Ve son olarak, her sezonun vazgeçilmezi dantel!

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *