2010-2011 Gelin Başı Modelleri

2010-gelin-basi-modelleri-3

Gelin başı için kullanacağınız tüm parçalar rahat olmanız için önemlidir. Çünkü başınıza tam olarak oturmayan bir taç baş ağrımasına neden olabilir…

Stil, desen ve tasarıma bağlı olarak tacınız saç tokaları ile tutturulmalı ya da bir tane tarak ile başınıza oturtulmalıdır. Ancak başınızda düzgün durmasını sağlamak için sıkı tutacak tokalara ihtiyacınız var. Tacın nasıl duracağını düşünmeden çnce saçınıza nasıl model vereceğinize karar verin ve eğer mümkünse prova edeceğiniz zaman gelinliğiniz de üzerinizde olsun.

2010-gelin-basi-modelleri-5

2010 yılında gelin başını süsleyen toka ve taraklar gerçek bir trend olarak görülüyor. Özellikle moda olan klasik gelinlikleri tamamlıyor. Birçok gelin 30’lu yada 40’lı yılların gelinliklerinden esinleniyor.

2010-gelin-basi-modelleri-1

Saçınızdaki aksesuarlar her zaman önden görünür de olmak zorunda değildir. Misafirler ya da fotoğrafçı yanda ya da arkada duran aksesuarları görecektir.

Duvak olmasa da olur, elmas yada kristal taşlı tarak pırlanta ışığı yakalayacaktır. Şeffaf bir duvak olmasını isterseniz, ipek bir duvak seçebilirsiniz.

2010-gelin-basi-modelleri-2

1 Yorum Bulunuyor

  • 27 Şubat 2010 | Permalink |

    2010 gelin başı modellerinden sarı saçlı 1 numarayı çok beğendim süper.

Bu Yazıya Yorum Yapın

Yorum yazabilir, ya da trackback yapabilirsin.. Ayrıca yazılan yeni yorumlar için Abone olabilirsin

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *